Welkom bij de toekomst van bouwen!
De Primair Circulair Expo 26/30 is de bewoonde proeftuin in Flevoland gevestigd op het Hortusterrein in Almere. Hier worden circa 30 innovatieve woonconcepten gerealiseerd en getoond. In deze tijdelijke bouwexpo laten we zien hoe circulair en biobased bouwen er in de praktijk uitziet; technisch, financieel, bestuurlijk, sociaal én organisatorisch. Met een duidelijke focus wat nu al schaalbaar kan met het oog op morgen.
Denk en bouw je mee? Op woensdag 11 maart organiseren wij een openbare marktconsultatie in de vorm van Café Circulair: een interactieve talkshow waarin we met marktpartijen in gesprek gaan over de mogelijkheden om innovatieve, circulaire en schaalbare woonconcepten tijdelijk te realiseren en te exploiteren.
Datum: 11-03-2026
Tijd: 09:00 – 13:00
Waar: PRICE, Archerpad 8 1324 ZZ Almere
Voor meer informatie over de Primair Circulair Expo 26/30 en inschrijven, kijk op de website https://price-ce.nl/activiteiten/marktconsultatie-de-primair-circulair-expo-2026-2030/
We kijken ernaar uit: nú bouwen aan wonen voor morgen!